Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Міжнародна науково – практична конференція «Сучасні методи лікування порушень ритму серця» відбувається у Рівному.

Науковці з Польщі (Польське кардіологічне товариство), Києва (Національний інститут серцево-судинної  хірургії імені М.М. Амосова) та Рівненщини обмінюються досвідом у застосуванні сучасних методик лікування. 

Учасників представницької конференції привітав міський голова Рівного Володимир Хомко. Він підкреслив важливість тем, що обговорюватимуть під час конференції, для здоров’я нації. 

У Рівному діє програма “Здоров’я рівнян”. Цього року з міського бюджету було виділено 5 млн.грн. на лікування серцево – судинних захворювань. Таким чином пацієнтів з гострим інфарктом міокарда оперують безоплатно. 

Начальник Управління охорони здоров’я м. Рівне Віктор Іськів зауважив, що така програма, окрім нашого міста,  існує лише у столиці. У решти обласних центрах такого немає. 

У роботі конференції бере участь професор, доктор медичних наук, екс-президент Польського товариства порушення ритму серця з Любліна  Анжей Кутарський. Йому 71 рік , майже третину життя він живе з  пересадженим серцем. Пан Анжей працює у трьох клініках, їздить по світу та бере участь у медичних конгресах. Каже, у Польщі на рік роблять понад 200 операцій з пересадки серця. Єдина проблема – дефіцит донорських органів. Професор переконаний, з пересадженим серцем можна жити якісно та активно.

Організація міжнародної конференції належить Центральній міській лікарні та Управлінню охорони здоров’я м.Рівне.


Читайте також

15.11.2019 о 14:00 год. в Центрі ПМСД "Центральний" м.Рівного (актова зала, ІІ-й поверх) проводитиметься чергове засідання ШКОЛИ ЗДОРОВ"Я! Тема ДИФТЕР..
Чергову ревакцинацію проти дифтерії та правця отримали наші колеги вакциною АДП-м (анатоксин дифтерійно-правцевий зі зменшеним вмістом антигену), що в..
705 пацієнтів звернулись до лікарів закладів охорони здоров"я Рівного зі скаргами на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом 08.11.-14.11.2019 р..
Підписатись