Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Міжнародна науково – практична конференція «Сучасні методи лікування порушень ритму серця» відбувається у Рівному.

Науковці з Польщі (Польське кардіологічне товариство), Києва (Національний інститут серцево-судинної  хірургії імені М.М. Амосова) та Рівненщини обмінюються досвідом у застосуванні сучасних методик лікування. 

Учасників представницької конференції привітав міський голова Рівного Володимир Хомко. Він підкреслив важливість тем, що обговорюватимуть під час конференції, для здоров’я нації. 

У Рівному діє програма “Здоров’я рівнян”. Цього року з міського бюджету було виділено 5 млн.грн. на лікування серцево – судинних захворювань. Таким чином пацієнтів з гострим інфарктом міокарда оперують безоплатно. 

Начальник Управління охорони здоров’я м. Рівне Віктор Іськів зауважив, що така програма, окрім нашого міста,  існує лише у столиці. У решти обласних центрах такого немає. 

У роботі конференції бере участь професор, доктор медичних наук, екс-президент Польського товариства порушення ритму серця з Любліна  Анжей Кутарський. Йому 71 рік , майже третину життя він живе з  пересадженим серцем. Пан Анжей працює у трьох клініках, їздить по світу та бере участь у медичних конгресах. Каже, у Польщі на рік роблять понад 200 операцій з пересадки серця. Єдина проблема – дефіцит донорських органів. Професор переконаний, з пересадженим серцем можна жити якісно та активно.

Організація міжнародної конференції належить Центральній міській лікарні та Управлінню охорони здоров’я м.Рівне.


Читайте також

КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
Рівненська область входить в п"ятірку регіонів України у яких кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію становить більше однієї тисячі ви..
Підписатись