Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Інсультному центру у Рівному бути!

Проєкт Громадського бюджету РівногоСтворення інсультного центру на базі Рівненської Центральної міської лікарні”, де автором є Тетяна Воронцова, отримав 2565 голосів. Під час засідання Координаційного комітету його учасники проголосували за реалізацію проєкту у наступному році. Його бюджет становить 1 млн.грн.

Ще два проєкти “Створення центру навчання домедичної допомоги у Рівному” та “Встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів у Рівному”, де автором є Андрій Стахнюк, теж підтримані рівнянами. Бюджет проєктів становить майже 250 тис.грн. кожен. Дефібрилятор призначений надавати екстрену допомогу при раптовому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. За словами автора проєкту, прилади будуть розміщені у ЦНАПі, Міському будинку культури Рівного та у спорт школі по вулиці Фабрична, 7.

Загалом цього року подано 90 проєктів на майже 41 млн.грн. Для громадського бюджету на наступний рік визначено 10 млн.грн.

За словами секретаря Рівненської міської ради Сергія Паладійчука, найбільше голосували за освітянські проєкти, що будуть реалізовані наступного року. Охорона здоров’я отримала трохи більше 10% голосів. Останній голос було віддано за 15 секунд до завершення голосування – о 23:59:45 год. 01 жовтня 2019 року.


Читайте також

Від недавна у Рівному декларацію про медичне обслуговування можна підписати і з лікарями Комунального некомерційного підприємства "Міської лікарні № 2..
Підписатись