Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

“Сам щеплююсь від грипу 18-цять років, то й прошу взяти приклад”

“Сам щеплююсь від грипу 18-цять років, то й прошу взяти приклад”! Очільник міста розповів, що ця традиція у нього з’явилася з часів роботи в американській компанії, відтоді пан Хомко не знає, що таке хворіти на грип.

Начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів констатував, що у жовтні не зареєстровано жодного випадку захворювання на грип серед рівнян, хоча загалом з початку року таких випадків є 315. Це утричі менше, ніж у відповідний період минулого року.

На думку членів міськвиконкому, вакцинуватися варто працівникам великих підприємств та установ міста, які контактують з великою кількістю людей. Зокрема, «Рівнеоблводоканалу», “Рівнетеплоренерго”, ”Рівнеелектроавтотрансу”, поліцейським, освітянам, медикам, тощо.


Читайте також

Науковці з Польщі (Польське кардіологічне товариство), Києва (Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова) та Рівненщини обмін..
Створити інсультний центр на базі КНП "Центральна міська лікарня" РМР. А саме, переобладнавши відділення судинної неврології. Такий проєкт на громадсь..
“Проголосував за створення інсультного центру сам та закликаю це зробити усіх”. Начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор..
Підписатись