Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

“Сам щеплююсь від грипу 18-цять років, то й прошу взяти приклад”

“Сам щеплююсь від грипу 18-цять років, то й прошу взяти приклад”! Очільник міста розповів, що ця традиція у нього з’явилася з часів роботи в американській компанії, відтоді пан Хомко не знає, що таке хворіти на грип.

Начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів констатував, що у жовтні не зареєстровано жодного випадку захворювання на грип серед рівнян, хоча загалом з початку року таких випадків є 315. Це утричі менше, ніж у відповідний період минулого року.

На думку членів міськвиконкому, вакцинуватися варто працівникам великих підприємств та установ міста, які контактують з великою кількістю людей. Зокрема, «Рівнеоблводоканалу», “Рівнетеплоренерго”, ”Рівнеелектроавтотрансу”, поліцейським, освітянам, медикам, тощо.


Читайте також

Це дасть змогу замінити зношений чи травмований суглоб 15-ом хворим. У той же час 274 рівнянина чекають на свою чергу цього року. Минулого року було о..
Така ситуація в Рівному за 11 місяців цього року. За словами головного спеціаліста Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Лю..
Інформація МОЗ України Сьогодні, 27 листопада, Кабінет міністрів України ухвалив низку постанов та розпоряджень, необхідних для запуску другого етапу ..
Підписатись