Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

“Проголосував за створення інсультного центру сам та закликаю це зробити усіх”

“Проголосував за створення інсультного центру сам та закликаю це зробити усіх”. Начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів звертається до всіх небайдужих громадян підтримати ідею створення інсультного центру у Рівному за кошти громадського бюджету. На думку пана Іськіва, це вкрай необхідний проєкт, автором якого є Тетяна Воронцова.

У разі створення Центру на теренах Комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради хворим надаватимуть невідкладну спеціалізовану медичну допомогу.

До слова, у жодному закладі охорони здоров"я, де є такі Центри, немає комп’ютерного томографа у приймальному відділенні. А це так необхідно, коли важливу роль відіграє кожна хвилина.

У міській лікарні вже є частина необхідного медобладнання, навчений медперсонал, тобто ресурс для створення Центру.

Нагадуємо, підтримати проєкт можна, проголосувавши на сайті rivne.pb.org.ua. А ще у ЦНАПі - Майдан Просвіти, 2, а також у Рівненській міській раді по вулиці Соборна, 12-а до першого жовтня.


Читайте також

Від недавна у Рівному декларацію про медичне обслуговування можна підписати і з лікарями Комунального некомерційного підприємства "Міської лікарні № 2..
Підписатись