Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Створити інсультний центр на базі КНП "Центральна міська лікарня" РМР.

Створити інсультний центр на базі КНП "Центральна міська лікарня" РМР. А саме, переобладнавши відділення судинної неврології. Такий проєкт на громадський бюджет міста подала голова ГО “Рівне - Такмед” Тетяна Воронцова.

Щороку в обласному центрі на інсульт хворіє 750 пацієнтів. В описі проєкту йдеться про те, що його метою є створення умов для отримання сучасного лікування пацієнтів з інсультом, жителів Рівного, на базі інсультного центру ЦМЛ.

Згідно Європейської стратегії пацієнти з інсультом мають лікуватись в інсультних центрах з певним рівнем доступного обладнання і навченою мультидисциплінарною командою лікарів.

Мільйон гривень з міського бюджету – вартість проєкту. Їх витратять на закупівлю обладнання для спостереження за пацієнтом – кардіомонітори, функціональні ліжка для проведення первинної реабілітації тощо. За словами пані Тетяни, такий інсультний центр стане першим в Західній Україні, де пацієнти зможуть отримати лікування згідно міжнародних стандартів.

Наразі до завершення голосування за громадський бюджет Рівного залишилося шість днів та дев’ять годин!

Підтримати проєкт можна, проголосувавши на сайті rivne.pb.org.ua. А ще у ЦНАПі - Майдан Просвіти, 2, а також у Рівненській міській раді по вулиці Соборна, 12-а. Для цього треба мати паспорт.


Читайте також

Гігієна рук є одним з найбільш важливих факторів у профілактиці та запобіганні інфекційних захворювань, пов'язаних з наданням медичної допомоги. З..
Спостерігається зниження захворюваності на ішемічну хворобу серця (ІХС) та інфаркт міокарда. Про це начальник Управління охорони здоров’я м.Рівн..
Це дасть змогу замінити зношений чи травмований суглоб 15-ом хворим. У той же час 274 рівнянина чекають на свою чергу цього року. Минулого року було о..
Підписатись