Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

З 17 вересня по 1 жовтня триває голосування за проекти громадського бюджету Рівного

Кожен рівнянин віком від 18 років може проголосувати за 3 великі та 3 малі проекти.

Цьогоріч на конкурсі проектів зареєстровано 4 проекти, що стосуються галузі охорони здоров"я. Проекти рецензовані управлінням охорони здоров"я м. Рівного та отримали позитивні результати. Кожен із них стосується своєчасності надання допомоги:
• проект № 10 - Забезпечення шкіл міста сучасними інформаційними брошурами та плакатми з домедичної допомоги - Метою проекту є забезпечення закладів середньої загальної освіти (шкіл) м. Рівного сучасними за наповненням (на основі сучасних протоколів), якісними, ілюстрованими інформаційними брошурами та наочними матеріалами (плакатами) з домедичної допомоги. 
• проект № 21 - Створення центру навчання домедичної допомоги (симуляційної медицини) у Рівному - Метою проекту є: поширення інформації про особливості надання домедичної та екстреної медичної допомоги; навчання мешканців Рівного принципам надання домедичної допомоги при кровотечах, травмах, судомах, проведення серцево-легеневої реанімації; забезпечення мобільної навчально-тренувальної бази із можливістю проведення навчальних тренінгів; проведення публічних навчальних заходів із відкритим доступом для учнів, студентів, вчителів та викладачів на тему особливостей надання домедичної допомоги, та інше.
• проект № 22 - Встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) у Рівному - метою проекту є створити прямий доступ до АЗД для очевидців розвитку невідкладних станів у громадських місцях для надання домедичної допомоги; пропагувати самостійність та важливість взаємодопомоги в громаді міста Рівного у випадку критичних ситуацій.
• проект № 55 - Створення інсультного центру на базі Рівненської Центральної міської лікарні (КНП ЦМЛ РМР) - Метою проекту є створення умов для отримання сучасного лікування пацієнтів з інсультом, мешканців Рівного, на базі інсультного центру ЦМЛ.

Проголосувати можна онлайн на сайті rivne.pb.org.ua або в пунктах для голосування: ЦНАП (майдан Просвіти, 2) та Рівненській міській раді (вул.Соборна, 12-а) відповідно до графіка їх роботи (при собі потрібно мати паспорт).


Читайте також

Минулого тижня Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради провела підсумки роботи закладу у..
Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування. За таку пропозицію проголосували чле..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 83 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Підписатись