Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Вже майже місяць в КНП "ЦПМСД "Ювілейний" Рівненської міської ради функціонує Колл-центр

Вже майже місяць в КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР функціонує Колл-центр. Це перший подібний сервіс, який створений серед міських закладів охорони здоров"я.

Колл-центр дає можливість отримати потрібну інформацію про роботу медичного закладу швидше та в повному обсязі.

"За декілька тижнів роботи прийнято десятки дзвінків від пацієнтів Центру. На сьогодні активність користувачів становить близько десяти дзвінків вдень. Та ця кількість з кожним днем збільшується. Найчастіше пацієнтам потрібна інформація про графік роботи лікарів, наявність вакцини для різних вікових категорій, перелік документів для отримання різноманітних довідок та консультації по укладанню декларації з лікарем, тощо", - розповідають працівники Колл-центру.

Найбільшою популярністю Колл-центр користується у будні, на вихідні - активність дещо нижча. Нагадаємо, що пацієнти Центру ПМСД "Ювілейний" м. Рівного мають можливість щоденно отримати відповіді на запитання, адже сервіс колл-центру немає вихідних!

"Враховуючи, що переважна більшість дзвінків відбувається зранку, саме коли пацієнти планують свій день, для створення зручності та доступності до меддопомоги ми змінюємо графік роботи сервісу", - зазначає адмінстрація закладу. 

Уже з 9 вересня Колл-центр в КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР буде працювати з 08:00 до 20:00 год.⏰

Будь-яку інформацію щодо роботи КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР, в тому числі, і відокремлених амбулаторій Центру можна отримати за єдиним контактним номером ☎ (066)7188918.


Читайте також

Всі аптеки в радіусі 7 км від лікувального закладу зазначено в онлайн – інструменті. І він вже запрацював. Його створила Агенція журналістики да..
Проте, вже понад 5,5% населення країни перехворіло на ці недуги. Більше 57 тисяч осіб з вересня 2019 року було госпіталізовано, із них 79,6% — д..
Підписатись