Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В Дитячій міській лікарні м.Рівне провели семінар - «Найголовніше про невиліковне інфекційне захворювання, - поліомієліт. Щеплення – єдиний оберіг від небезпечної хвороби»

05.04.2016 р. в інфекційному відділенні стаціонару міської дитячої лікарні Рівненської міської ради було проведено семінар за участю педіатрів, дитячих неврологів, керівників структурних підрозділів та завідуючого відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Рівненського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби» Віктора Мороза. Тема семінару «Найголовніше про невиліковне інфекційне захворювання, - поліомієліт. Щеплення – єдиний оберіг від небезпечної хвороби». Були висвітлені причини захворювання вірусом поліо,  що  уражає нервову систему та  призводить до паралічу, а в 10-14% випадків – до смерті через ураження дихальної мускулатури.

Читайте також

Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Підписатись