Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ЦПМСД «Північний» м.Рівне створює власний веб сайт!

Отримувати медичні послуги сьогодні можна без фізичного контакту пацієнта з лікарем. Звичайно, якщо вам треба поставити пломбу, Skype не допоможе це зробити.

Однак більшість інформації яку пацієнт може отримати, вже можна компактно втиснути в он-лайн вимір при цьому зберігши час пацієнта та розвантаживши довідкові та реєстратури закладів охорони здоров‘я. 

Інформаційні технології сьогодні можуть робити медицину доступнішою. І саме про доступність до інформації для своїх пацієнтів піклується КНП "Центр ПМСД "Північний" Рівненської міської ради створюючи інформаційний сайт закладу.

Персональний веб сайт закладу охорони здоров‘я - це також необмежене інформаційне поле, як для персоналу закладу так і для відвідувачів (перелік медичних послуг, інформаційні стрічки, статті, довідкова інформація про профілактику захворювань, форум для обговорення всіляких питань і проведення дискусій, інформаційні розсилки про здоровий спосіб життя та багато чого іншого).

Та для того аби інформаційний ресурс був корисним його необхідно змістовно наповнити! Адміністрація Центру ПМСД «Північний» пропонує бажаючим долучитись до створення потужного інформаційного поля, яке би користувалось попитом як серед медиків так і пацієнтів. Якщо Ви маєте цікаві ідеї та вважаєте, що та чи інша рубрика (інформація) сайту буде корисною - надсилайте пропозиції за аплікаційною формою, що уже створена на веб сайті КНП «ЦПМСД «Північний» РМР за посиланням: https://pivnichnyi.rv.ua/ . Також, пацієнти Центру можуть залишати свої відгуки, зауваження та побажання щодо діяльності Центру ПМСД.


Читайте також

Сьогодні, 02.07.2019, в управлінні охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками закладів охорони здоров‘я ..
Червень – липень – пора цвітіння екзотичної рослини – борщівника. Його краса та висота впадають у вічі багатьом. В Україні трапляють..
На свіжому повітрі в центрі міста медики ЦПМСД «Центральний» та «Північний» під час акції «Молоді і здорові» прово..
Підписатись