Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Центри первиної медико санітарної допомоги Рівного («Центральний», «Ювілейний» та "Північний") приймали участь у заходах до Дня молоді.

На свіжому повітрі в центрі міста медики ЦПМСД «Центральний» та «Північний» під час акції «Молоді і здорові» проводили вимірювання артеріального тиску, визначали індекс маси тіла, вимірювали рівень глюкози крові, розповідали рівнянам про профілактику хвороб, говорили про здорове харчування та здоровий спосіб життя! Розповсюджували матеріали про те, як вчасно до приїзду медиків розпізнати інсульт та роз’яснювали рівнянам, як побороти високий рівень холестерину. Ділились інформаційними матеріалами, як запобігти виникненню онкологічної захворюваності та знизити артеріальний тиск. Користуючись нагодою, медики говорили і про те, як обрати лікаря та заключити з ним декларацію! Не оминули увагою і інформацію про «доступні ліки» та електронну реєстратуру!

В парку «Хімік» команда Центру ПМСД «Ювілейний» м.Рівного під гаслом «Здорова молодь - здорова нація» вимірювали рівень цукру крові, проводили обстеження на гепатит та ВІЛ/СНІД. Говорили з рівнянами про здоровий сон та здорову їжу, про фізичну активність та важливість профілактичного огляду. А ще проводили анкетування перехожих на задоволеність послугами сімейного лікаря. Саме таємне опитування (анкетування) дозволяє виявити недоліки, працювати над своїми прогалинами та сприяє покращенню якості медичних послуг.

Здорова молодь - здорова нація! 
Будьмо здорові!


Читайте також

“Сам щеплююсь від грипу 18-цять років, то й прошу взяти приклад”! Очільник міста розповів, що ця традиція у нього з’явилася з часів ..
Станом на 01.10.2019 дві вакцини для профілактики грипу пройшли державний контроль якості. Таку інформацію на соїй інтернет-сторінці оприлюднила Держа..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 80 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали деклара..
Підписатись