Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Амбулаторія ЗПСМ № 4 (педіатрична) КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР змінює свою адресу розташування

З 10.06.2019 року педіатри Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного проводитимуть прийом маленьких пацієнтів уже в оновлених кабінетах за адресою Драгоманова, 7, м. Рівного!

12 лікарів первинного рівня надання медичної допомоги амбулаторії № 4 ЦПМСД "Центральний" м. Рівного, які на сьогодні ще територіально проводять прийом пацієнтів за адресою Чорновола, 72, м. Рівне, згодом, "переселяться" у приміщення по вул. Драгоманова, 7 на 5-й поверх. 

В приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (по вул. Драгоманова, 7) уже завершуються роботи по підготовці до прийому маленьких пацієнтів. На першому поверсі закладу розміщуватиметься дитяча реєстратура Амбулаторії ЗПСМ № 4, а до 5-го поверху мами з малюками зможуть підніматись ліфтом.

Таке переселення дозволить отримувати первинну медичну допомогу одночасно як дорослим так і малечі. Батьки можуть за допомогою мережі Інтернет на сайті www.medrivne.com.ua забронювати візит до "свого" лікаря для себе і для своєї дитини з інтервалом у 15 хвилин, та отримати первинну медичну допомогу в одному територіально розміщеному закладі охорони здоров"я.

Звертаємо увагу батьків, які заключили декларацію з лікарями амбулаторії ЗПСМ № 4 Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного та отримували первинну медичну допомогу для дитини по вул. Чорновола, 72 (на базі Міської дитячої лікарні), що з 10.06.2019 року шукати "свого" лікаря педіатра уже варто по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР на 5-му поверсі.


Читайте також

Підписатись