Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Сайт www.medrivne.com.ua ("Електронна охорона здоров"я Рівне") відновив роботу по електронному запису до лікаря "первинки" в ЦПМСД Рівного!

Уже з цієї хвилини 12.04.2019 року на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" знову можна записатись до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги.

Як ми і анонсували раніше, з 01.03.2019 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного замінено медичну інформаційну систему, яка не тільки дозволила виписувати електронний рецепт, формувати електронну медичну картку пацієнта, а і відновила роботу електронної реєстратури.

З 01.03.2019 року пацієнти ЦПМСД Рівного мали можливість записатись на прийом до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги в ЦПМСД міста лише через сайт Helsi.me за допомогою Інтернету. Проте, можливість записуватись на прийом через medrivne.com.ua була тимчасово призупинена у зв"язку з певними технічними змінами! Та цей недолік ліквідовано!

Сьогодні пацієнти можуть вільно проводити запис до лікаря через такий уже звичний для них Інтернет-ресурс як www.medrivne.com.ua.

Проводячи запис через сайт "Електронна охорона здоров"я Рівне" пацієнтам не потрібно на сайті проводити пошук регіону та при потребі його змінювати. Адже пацієнти відразу потрапляють на сторінку центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного та обирають необхідного для них лікаря.

Дякуємо фахівцям МІС Helsi за співпрацю!

Найближчим часом на сайті www.medrivne.com.ua ми розмістипо покрокову інструкцію, яка допоможе пацієтам Центрів ПМСД Рівного записати на прийом до лікаря "первинки" не виходячи з дому та затрачаючи на цю процедуру якомога найменше часу.


Читайте також

Підписатись