Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Минулого тижня в Центральній міській лікарні Рівного провели операцію на відкритому працюючому серці

Минулого тижня у медицині краю відбулась знакова подія. Операція на відкритому працюючому серці. Наразі пацієнтка почувається добре. Відтепер столичні спеціалісти раз на тиждень приїжджатимуть до Рівного та проводитимуть аналогічні операції. Це триватиме доки не навчимо своїх. У нас підписаний Меморандум із Національним Інститутом хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова, наші хірурги за півроку, рік навчаться самі робити такі операції.

Ми вчасно запустили у роботу е-рецепт. Хоча й аптечна мережа поки не може відпускати ліки. Так поки по всій державі, але очікуємо, що за кілька днів ця проблема буде вирішена.

На початку року ми збирали пропозиції керівників лікувальних закладів, так звані “хотєлкі”, для того, щоб лікарні повноцінно розвивалися. Адже необхідно закупити нове обладнання, розпочати ремонти. Сумарно йшла мова про 150 млн. грн. додатково. Звичайно, ми розуміємо, що нам таких коштів ніхто не дасть. Але готуємо заклади до “вільного плавання”, коли не буде медичної субвенції, а вони зможуть себе утримувати.

Про це в інтерв’ю та під час відвертої розмови у студії місцевого мовника – телеканалу Сфера ТВ- розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів.


Читайте також

Інформація МОЗ України Міністерство охорони здоров’я України повідомило закупівельну організацію ПРООН про рішення додатково закупити препарати ..
Інформація МОЗ України Трансформація системи охорони здоров’я - це перехід від старої системи, спрямованої на утримання медзакладів і оплати лі..
З 1 квітня 2019 року Національна служба здоров'я адмініструє урядову програму реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки». Програ..
Підписатись