Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Близько 180 тисяч пацієнтів підписали декларацію в ЦПМСД Рівного

Близько 180 тисяч пацієнтів обрали для себе лікаря «первинки» в центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного.

Пацієнти, які не підпишуть декларацію з лікарем, з першого квітня поточного року не отримають «безкоштовних ліків». Адже з другого кварталу 2019 року Урядова програма «Доступні ліки» переходить під адміністрування Національної служби здоров'я України, а всі етапи її реалізації стають електронними. 

Вимогами для отримання безоплатних або з частковою оплатою лікарських засобів для хворих, що страждають на хвороби серцево-судинної системи, бронхіальну астму та цукровий діабет ІІ-ступеню, за новими умовами реалізації програми «Доступні ліки», є підписана декларація з лікарем та діючий телефонний номер який вказаний у декларації.

Якщо ж номер телефону пацієнта є іншим аніж вказаний у заключеній декларації, такому пацієнту необхідно терміново повідомити свого лікаря про зміни. Адже смс з кодом електронного рецепту буде надходити саме на номер телефону який вказаний у декларації. 

Пацієнтам, які не користуються мобільним телефоном та при підписанні декларації з лікарем підтвердження особи проводили за допомогою копій документів, електронний рецепт з номером та кодом підтвердження буде роздруковано та надано «на руки».

Пацієнти, яким сформують електронний рецепт, отримати лікарський засіб зможуть в будь-якому регіоні України, не залежно від того де цей рецепт був виписаний. Адже з 01.04.2019 року в Україні всі електронні рецепти по програмі «Доступні ліки» будуть в Центральному компоненті eHealth. Для реалізації електронного рецепту пацієнту необхідно буде звернутись саме в ті аптечні мережі чи пункти, які долучаться до нової системи «доступних ліків». Аптечні заклади, які відпускатимуть лікарські засоби виписані в електронних рецептах по програмі «Доступні ліки», розпізнати можна буде за відповідними наліпками.

Просимо жителів міста Рівного підписати декларацію з лікарем аби уникнути непорозумінь при потребі отримання електронного рецепту по «Доступних ліках».

Фото Міністерства охорони здоров'я України


Читайте також

Уже з цієї хвилини 12.04.2019 року на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" знову можна записатись до лікаря первинного рівня надання медичної доп..
За інформацією аптечних мереж, які зареєстровані на сайті НСЗУ, як такі, що заключили договір для реалізації програми «Доступні ліки» у м...
В трьох центрах ПМСД міста Рівного можна отримати електронний рецепт на безкоштовні або з частковою доплатою лікарські засоби для лікування хвороб сер..
Підписатись