Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Уряд спростив акредитацію медичних закладів та спростив умови ліцензування

13 березня на засіданні Уряду прийнято зміни до вимог акредитації закладів охорони здоров"я та спрощено умови отримання ліцензії. Така інформація з"явилась на Урядовому порталі 14.03.2019р.

✔ Від тепер медичні заклади можуть пройти акредитацію одразу після отримання ліцензії не чекаючи два роки, щоб подати документи на акредитацію.

✔ Проходження акредитації тепер є добровільним. Але в такому випадку заклади, які не мають сертифікат про акредитацію, не зможуть видавати лікарняні листки, надавати медичні послуги у сферах допоміжних репродуктивних технологій і трансплантації та проводити клінічні випробування.

✔ З переліку документів, які подаються для проходження акредитації, вилучили форму №20 "Звіт про роботу закладу охорони здоров"я".

✔ Для закладів, які змінили свій юридичний статус – з бюджетних установ перетворилися на комунальні некомерційні підприємства – дія акредитаційного сертифіката буде продовжена без проходження акредитації.

✔ В частині ліцензійних умов скасували локальні протоколи з надання медичної допомоги.

✔ Зобов'язано медичні заклади всіх форм власності оприлюднювати інформацію щодо наявності у них лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання.


Читайте також

Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця): - поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне - поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне Ст..
Підписатись