Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26 грудня 2018 року при управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою м.Рівне, вул. Драгоманова, 7 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради.
На розгляд постійно діючої конкурсної комісії було подано дві конкурсні пропозиції від Муравської Світлани Іванівни, виконуючої обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради та Сулімовського Сергія Івановича, лікаря-акушер-гінеколога комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради.
За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди конкурсна комісія, шляхом поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради Муравську Світлану Іванівну.
Відповідно до п.38 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017№1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок), конкурсна комісія 27 грудня 2018 року внесла відповідне подання начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради з рекомендацією призначити переможця конкурсу, шляхом укладення контракту, на посаду головного лікаря вищезгаданого закладу охорони здоров’я.
Пунктом 38 Порядку передбачено, що рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання.
 
Протокол № 2   Протокол № 3 
 
Засідання конкурсної комісії управління охорони здоров"я від 26.12.2018 
 
фото схематичне

Читайте також

Інформація МОЗ України Національна служба здоров’я України оплатить чіткий перелік діагностичних і лікувальних послуг за принципом «гроші ..
«Зелений список» – це дані про кількість пацієнтів, що підписали декларації про вибір лікаря ПМД з лікарями відповідного закладу. Н..
9632 дітям та 190 дорослим проведено імунізацію вакциною проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в 2018 році в міських закладах охорони здоров"я. Також..
Підписатись