Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

В комунальному некомерцїйному підприємстві «Центрі ПМСД «Ювілейний» Рівненської міської ради буде новий керівник!

06.11.2018 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Рівненської міської ради.

Переможцем конкурсу, відповідно до рішення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я м.Рівне, визнано Покоєвчук Вікторію Михайлівну.

Пунктом 38 Постанови КМУ від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок) передбачено, що конкурсна комісія повинна внести відповідне подання начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради стосовно призначення переможця конкурсу на посаду головного лікаря.

Довідка:
Конкурсна комісія створена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до наказу управління охорони здоров’я від 08.10.2018 № 109 «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я м.Рівне» та згідно з протоколом конференції трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинно медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Рівненської міської ради» від 26.09.2018 № 1. Представники трудового колективу відповідного закладу охорони здоров’я м.Рівне залучаються до складу постійно діючої конкурсної комісії на підставі протоколу зборів трудового колективу для кожного закладу окремо.

Вікторія Покоєвчук у 1984 році закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа», інтернатуру проходила базі Центральної міської лікарні м.Рівне де в подальшому і розпочала свою трудову діяльність на посаді лікаря. З 1996 працює в управлінні охорони здоров’я м. Рівне.


Читайте також

Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інф..
Додаток до протоколу № 1 від 27.12.2018 року Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерц..
Інформація МОЗ України Національна служба здоров’я України оплатить чіткий перелік діагностичних і лікувальних послуг за принципом «гроші ..
Підписатись