Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Медичний пікнік у Рівному!

26.08.2018 з 11:00 до 17:00 год. в парку ім.Т.Шевченка м. Рівне "Медичний пікнік"!

Підхопивши естафету міста Києва, спільно із Науковими пікніками в Україні та засновниками Медичних пікніків ми проводимо захід "Медичний пікнік у Рівному"!  

Ми розкажемо Вам "чим живуть" заклади охорони здоров′я, як зберегти своє здоров′я та важливість профілактичного огляду, навчити дорослих та дітей надавати невідкладну медичну допомогу.

Ми ближче познайомимо рівнян та гостей міста з молодими лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного, звузимо дистанцію лікар – пацієнт, допоможемо знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи. Ми хочемо донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

Тисячі міфів вкорінились в свідомості багатьох людей щодо проведення імунопрофілактики. Наша мета допомогти розвіяти та зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації, навчити молодих батьків правильно доглядати за новонародженим та припинити боятись примарних проблем. Розповімо Вам про інфекції з якими найчастіше стикаються батьки малюків та як лікувати простуду Вашої малечі.

Ми навчимо Вас та Вашу малечу доглядати за ротовою порожниною та найважливіше – не боятись візиту до стоматолога. Розкажемо про цілющі властивості трав та навчимо їх використовувати.

А ще всім бажаючим проведемо вимірювання артеріального тиску та рівня глюкози крові (за умови якщо Ви не снідали), проведемо аналіз на визначення показника холестерину та за допомогою тест-систем зробимо аналіз крові на вірусний гепатит.

Ми залучаємо всіх бажаючих до заходу, яким є що розповісти для пацієнтів! 

На сьогодні разом з нами підготовку до МЕДИЧНОГО ПІКНІКА У РІВНОМУ проводять:
- КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР;
- КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР; 
- КНП "ЦПМСД "Північний" РМР;
- БО "Мережа 100 відсотків життя Рівне"; 
- ГО "Батьки за вакцинацію"; 
- ГО "Рівне-ТАКМЕД", 
- БФ "Наше майбутнє"; 
- Рівненський державний базовий медичний коледж;
- Рівненська організація Товариства Червоного Хреста; 
- Центр дитячого здоров"я "БейбіДок".


Читайте також

Від сьогодні сервіс "Електронної реєстратури" розпочинає роботу в новому форматі! На сайті "Електронна охорона здоров"я. Рівне" (www.medrivne.com.ua)..
Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від..
Ви хочете навчитись наданню домедичної допомоги?! Все для того, щоб у потрібний момент не розгубитись і знати, що робити! "Швидка" допомога приїде і д..
Підписатись