Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Лікарі ЛПЗ міста прийняли участь у семінарі організованому ВГО "Українською асоціацією сімейної медицини" на тему "Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря

07.06.2016 року представники управління охорони здоров*я виконавчого комітету Рівненської міської ради та лікарі лікувально-профілактичних закладів міста прийняли участь у семінарі організованому ВГО "Українською асоціацією сімейної медицини" на тему "Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря". Питання які було обговорено під час семінару:
1. Залізодефіцит як клінічна проблема.
2. Сучасні підходи до лікування ішемічної хвороби серця.
3. Поширеність, діагностика та лікування цукрового діабету ІІ типу.
4. Лікарське самоврядування. Про Українську асоціацію сімейної медицини.
5. Що може дати Асоціація лікарю і суспільству. Проект Програми Української асоціації сімейної медицини.
6. Алгоритм дій для досягнення суспільно-значущої мети. Стратегічне планування.
Лекторами виступали: президент УАСМ головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "загальна практика-сімейна медицина" Л.Матюха, доценти кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Л.Клименко та О.Процюк, керівник департаменту менеджменту УАСМ К.Надутий, керівник проекту "Сходи у майбутнє" І.Найда.
По завершенню семінару учасникам видано сертифікати.

Читайте також

У Рівному двох медсестер ЦПМСД «Північний» РМР було номіновано на професійну відзнаку «Орден Святого Пантелеймона». Марія Тютю..
В Україні кілька днів спостерігається екстремальна спека. Зокрема, 30 червня у Рівному синоптиками було зафіксовано рекордний температурний показник +..
Влітку на прилавках починають з‘являтися свіжі фрукти, овочі та ягоди, які виглядають дуже апетитно. Втім, чимало людей остерігаються купувати к..
Підписатись