Під час другого дня роботи експерти Харківська експертна група підтримки медреформи проекту «Підтримки автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медичної реформи» разом з керівниками та заступниками ЦПМСД міста Рівного, юрисконсультами та економістами визначали пріоритети створення Спостережної та Опікунської ради при закладі охорони здоров‘я. Як пояснив Михайло Довгопол експерт з питань управління та роботи з персоналом, Спостережна рада має функцію контролюючю, а Опікунська - допоміжну. Центри ПМСД міста Рівного попрацювали над алгоритмом дій при створенні Опікунської ради, складом експертів, та визначались з напрямками роботи таких рад.
Голова правління АЗ «Перспектива», експерт з питань фінансів та управління Олена Решетняк на реальних цифрах Центрів ПМСД (кількості медичного персоналу, що працюють на первинному рівні, кількості підписаних декларацій в ЦПМСД, фінансуванні закладу та інше) змалювала модель мотивації персоналу. Про те, як зміниться дохід лікувальних установ відповідно до кількості пацієнтів, як керувати витратами, яке співвідношення медичного та допоміжного персоналу в ЦПМСД може бути та від чого це залежить говорила експерт під час робочої зустрічі.
Завершився дводенний робочий візит експертів зустріччю з колективами центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Рівне де обговорили важливість комунікацій та інтеграцію закладів охорони здоров‘я в нові зміни галузі.
Управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради дякує команді експертів за нові знання та продуктивну працю!