Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Для підписання декларації з лікарем в закладах охорони здоров"я міста Рівного уже не зобов"язані виготовляти та зберігати копії документів пацієнта!

Міністерство хорони здоров"я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Від тепер лікар або реєстратор більше не зобов'язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації має тільки показати один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Зберігатиметься в закладі охорони здоров"я тепер тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.

Наказом МОЗ України № 1023 від 29.05.2018 "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19 березня 2018 року № 503" окрім скасування виготовлення та зберігання копії документів пацієнта, що засвідчують особу спрощено і форму декларації, яка зекономить час пацієнта та уповноваженої особи під час укладання її та подовжено термін декларації до 2020 року, які були підписані до 23 березня 2018 року (тобто до початку національної кампанії з вибору лікаря).

Більш детальніше про зміни в наказі МОЗ України № 1023 від 29.05.2018 "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19 березня 2018 року № 503"

 


Читайте також

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я лю..
З 10.06.2019 року педіатри Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного проводитимуть прийом маленьких пацієнтів уже в оновлених кабінетах за адресою Драгоман..
З 1 квітня 2019 року Національна служба здоров'я адмініструє урядову програму реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки». Програ..
Підписатись