Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Для підписання декларації з лікарем в закладах охорони здоров"я міста Рівного уже не зобов"язані виготовляти та зберігати копії документів пацієнта!

Міністерство хорони здоров"я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Від тепер лікар або реєстратор більше не зобов'язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації має тільки показати один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Зберігатиметься в закладі охорони здоров"я тепер тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.

Наказом МОЗ України № 1023 від 29.05.2018 "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19 березня 2018 року № 503" окрім скасування виготовлення та зберігання копії документів пацієнта, що засвідчують особу спрощено і форму декларації, яка зекономить час пацієнта та уповноваженої особи під час укладання її та подовжено термін декларації до 2020 року, які були підписані до 23 березня 2018 року (тобто до початку національної кампанії з вибору лікаря).

Більш детальніше про зміни в наказі МОЗ України № 1023 від 29.05.2018 "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19 березня 2018 року № 503"

 


Читайте також

За медичною допомогою з приводу простудних захворювань з 23.11. по 29.11.2018 року до медиків міських закладів охорони здоров"я м. Рівного звернулось ..
Додаток до протоколу № 1 від 23.11.2018 року Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерці..
Від сьогодні та до кінця тижня в КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (м. Рівне, вул. Драгоманова, 7), в холі приміщення, бажаючі можуть пройти обстеження на ..
Підписатись