Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В міській дитячій лікарні Рівненської міської ради відбулась лікарська конференція для лікарів міста та області на тему: «Діатези у дітей»

09.06.2016 у актовій залі міської дитячої лікарні Рівненської міської ради відбулась лікарська конференція для лікарів міста та області на тему: «Діатези у дітей». На конференції доповідачами були викладачі ХМАПО – професор Цодікова О.А., та доцент Лапіна І.Г.

10.06.2016 була проведена «Школа педіатра», прочитана лекція на тему: «Інфікування дітей молодшого віку герпетичною інфекцією, особливості перебігу, діагностика, лікування, профілактика». Доповідач: лікар-педіатр відділення педіатрії № 1 Саган В.П.

Читайте також

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради прийнято рішення про використання матеріальних цінностей з місцевого матеріал..
Щороку перед початком навчального року школярі та дошкільнята мають пройти медичний огляд, щоб бути зарахованими до освітніх закладів. Наразі черги та..
У літньо-осінній сезон зростає захворюваність на сальмонельоз - це інфекційне захворювання, яке викликає бактерія роду Salmonella. За даними Рівненськ..
Підписатись