Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

З кожним днем все більше рівнян звертається до Центрів ПМСД міста для підписання декларацій.

З початку квітня в Центрах ПМСД міста Рівного уклали декларації з лікарями 2404 особи (з 01.04. по 17.04.2018). Найбільше декларацій заключено з лікарями КЗ "ЦПМСД "Центральний" РМР - 1009, в КЗ "ЦПМСД "Ювілейному" - 615 та в КЗ "ЦПМСД "Північний" РМР підписали декларацію 780 осіб. 

Щоб підписати декларацію, потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви плануєте підписати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем  для своєї дитини, то вам також знадобиться свідоцтво про народження дитини.

Для підписання декларації пацієнту потрібно прийти в медзаклад з необхідними документами і мобільним телефоном. В Центрах ПМСД міста облаштовані спеціальні місця для підписання декларацій аби не заважати лікарському процесу. Визначені відповідальні особи по заповенню декларацій та внесенню інформації в систему "Електронне здоров"я". 

З кожним днем все більше рівнян звертається до Центрів ПМСД міста для підписання декларацій. Національна кампанія "Лікар для кожної сім'ї" немає терміну дії, а підписати декларацію з обраним лікарем можна у будь-який момент. Декларація, яку ви підписуєте зі своїм сімейним лікарем або терапевтом - безстрокова. Вона діє доти, доки ви не вирішите укласти декларацію з іншим лікарем. Для дитини декларація з педіатром діє до 18 років. Потім необхідно вибрати сімейного лікаря або терапевта.

Підписати декларацію Ви маєте лише з одним лікарем. Якщо Вам доведеться змінювати місце проживання (переїжджати в інше місто чи область) або ж Ви вирішили змінити лікаря, то при укладанні декларації з новим лікарем, попередня декларація анулюється автоматично.

Кампанія з вибору лікарів діє лише для лікарів первинної ланки, тому декларацію підписати Ви можете: для дитини - це педіатр або сімейних лікар, для дорослого - терапевт або сімейний лікар. З вузькими спеціалістами декларацію заключити неможливо. 

Ви можете обрати будь-якого лікаря "первинки", незалежно від вашої прописки чи місця проживання. Ви можете обрати лікаря з іншого району, чи навіть іншого міста. Проте вам буде зручно, якщо він практикує поблизу вашого дому, або місця роботи, адже до нього потрібно буде звертатись не лише за медичною допомогою, але й за довідками, направленням до інших спеціалістів тощо. Якщо Ви рідко звертались до лікарів або ж вагалі не звертались - розпочніть "знайомство" з лікарями зі свого дільничного терапевта/педіатра чи сімейного лікаря. 

На сьогодні Ви можете потрапити до дільничного лікаря і без підписання декларацій. Проте, згодом треба буде всім підписати декларації. Якщо вас влаштовує лікар, до якого ви ходили раніше, підпишіть декларацію з ним під час наступного візиту. Вибір лікаря лише за вами.

Заключити декларації з лікарями первинного рівня надання медичної допомоги можна в Центрах ПМСД міста Рівного: КЗ "Центрі ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради, КЗ "Центрі ПМСД "Ювілейний" та КЗ "Центрі ПМСД "Північний" Рівненської міської ради

Нагадаємо, що ознайомитись з переліком лікарів ЦПМСД м. Рівного для підписання декларації на медичне обслуговування можна он-лайн на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне"


Читайте також

Станом на 9:00 28.03.2019 року в комунальних некомерційних підприємствах – закладах охорони здоров′я м. Рівного 55 лікарів первинного рівн..
З 01.03.2019 року в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного впроваджено нову медичну інформаційну систему Helsi яка відновила електрон..
За інформацією аптечних мереж, які зареєстровані на сайті НСЗУ, як такі, що заключили договір для реалізації програми «Доступні ліки» у м...
Підписатись