Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

тактикоспеціальне навчання ГУ ДСНС України в Рівненській обл. на тему "Ліквідація наслідків вибуху котельні житлового комплексу" провели в м.Рівному в якому приймали участь фахівці з питань цивільного захисту населення ЛПЗ міста

17.06.2016 року з 11:00 до 13:00 год. проводилось тактикоспеціальне навчання ГУ ДСНС України в Рівненській області на тему "Ліквідація наслідків вибуху котельні житлового комплексу "Щасливий" за адресою: м.Рівне, вул.Чорновола, 91-в" в якому приймали участь фахівці з питань цивільного захисту населення лікувально-профілактичних закладів міста

Читайте також

26 червня під головуванням заступника міського голови Рівного Євгенія Іванішина відбулося засідання міської Координаційної ради з питань протидії тубе..
До КНП «Пологовий будинок» РМР 5 липня завітав із робочим візитом відомий кардіохірург, директор ДУ «Науково-практичний медичний цен..
Нещадна спека змушує українців шукати прохолоди. Синоптики прогнозують підвищення температури до 40 градусів, що може становити ризики для здоров&lsqu..
Підписатись