Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нових випадків захворюваності на кір в м. Рівному не зареєстровано

Як ми повідомляли попередньо, в закладах охорони здоров"я міста протягом 09-11 лютого 2018 року зареєстровано 9 випадків захворювань на кір із яких 8 осіб госпіталізовано, серед них 2 захворівших жителі міста Рівного. Всі виявлені випадки захворювань серед дитячого населення.  

                                                             Переглянути інформацію про кількість випадків захворюваності на кір

                                                         в м.Рівному протягом 09.02.-11.02.2018 року 

За 12.02.2018 року нових випадків кору в закладах охорони здоров"я міста не виявлено та протягом доби не госпіталізовано жодної особи з діагнозом "Кір" в інфекційні відділення Центральної міської лікарні м.Рівне

"Пам"ятайте, що найкращим захистом від інфекційної захворюваності є профілактика!" - зазначає лікар-інфекціоніст КЗ "Центру ПМСД "Центральний" РМР Любов Рябова

♦У людини, що перехворіла кором, на все життя зберігається імунітет до цієї інфекції - випадки повторних захворювань одиничні.
♦ Діти до 6 місяців, що особливо перебувають на грудному вигодовуванні, хворіють на кір украй рідко.
♦ Основний спосіб профілактики цієї інфекції - активна імунізація. Вакцинація проти кіру проводять дітям у віці 12 місяців, ревакцинація - у шість років. Імунізація проти корі також проводиться раніше не привитим підліткам, що й не боліли кором, у віці 15-17 років і дорослим у віці до 35 років.
♦ Тому, хто контактував із хворим кором, і при цьому раніше не хворів і не щеплений проти цієї інфекції, можливе проведення пасивної імунізації. Уведення імуноглобуліну протягом перших днів після контакту може захистити від хвороби або забезпечити більш легкий її перебіг.

 фото з мережі інтернет

Про "Кір і вагітність" від лікаря-інфекціоніста Л.Рябової 

• Якщо майбутня мама занедужає кором, можливі викидень або передчасні пологи. Дитина може народитися з дефіцитом маси тіла і навіть ( за непідтвердженим даними) з вадами розвитку.

• Вакцинацію або ревакцинацію проти корі потрібно проводити жінкам, що не мають протикірових антитіл, мінімум за місяць до зачаття, під час вагітності її проводити не можна.

• Якщо вагітна жінка, що не має імунітету проти корі, контактувала із хворим, у перебігу перших днів після контакту можливе проведення пасивної імунізації імуноглобуліном.

 

І все ж, якщо не вдалось уберегтись від недуги - не займайтесь самолікуванням, звертайтесь до лікаря!

Будьте здорові!


 

 


Читайте також

Іноді лікарського засобу, який потрібно отримати за е-рецептом, може не бути в аптеці. Зазвичай пацієнту в таких випадках пропонують замовити необхідн..
У КНП «Пологовий будинок» Рівненської міської ради виписали додому 3000-ну дитину, яка народилася на Різдво! На різдвяне свято на світ з..
Сьогодні, 1 січня, День народження відзначає головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівне..
Підписатись