Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Звернення до керівників підприємств та організацій щодо проведення щеплень проти грипу

ШАНОВНИЙ КЕРІВНИКУ!

Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.

Відповідно до загальних результатів вивчення циркулюючих штамів вірусу грипу Всесвітня організація охорони здоров′я прогнозує циркуляцію в сезоні 2017-2018 років наступних штамів вірусів:

 • A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09-подібний вірус;
 • A/Hong Kong /4801/2014 (H3N2) - подібний вірус;
 • Вірус В/Brisbane/60/2008;

Усі зазначені штами ввійшли до складу актуальних сезонних вакцин проти грипу.

Найбільш ефективним способом профілактики грипу є вакцинація. Управління охорони здоров'я звертається до Вас з проханням розглянути можливість виділення коштів для проведення профілактичних щеплень всім працюючим на Вашому підприємстві чи установі. Використання коштів на профілактичні заходи дасть можливість уникнути економічних збитків.

         Вакцину необхідно придбати в аптечній мережі, що знаходиться на території закладів охорони здоров′я міста з метою збереження „холодового ланцюга”. В кабінеті щеплень необхідно пред'являти чек, де вказано час та дату придбання вакцини.

Щеплення проти грипу можна зробити в територіальних центрах первинної медико-санітарної допомоги (поліклініках) м. Рівного, що обслуговують доросле та дитяче населення міста:    

 1. КЗ "Центр ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради:
 • для дорослого населення - вул. М. Карнаухова, 25-а, каб. № 25;
 • для дорослого населення – вул. Драгоманова, 7, каб. № 303;
 • для дитячого населення – вул. Чорновола, 72, каб. № 6.
 1. КЗ "Центр ПМСД "Ювілейний" м. Рівне:
 • для дорослого населення - вул. Макарова, 3, каб. № 406;
 • для дитячого населення – вул. Макарова, 3, каб. № 149, та вул.  Пересопницька, 168,  каб. № 10;                                                        
 1. КЗ "Центр ПМСД „Північний” Рівненської міської ради:
 • для дорослого населення - вул. Фабрична,10, каб. № 3 з 13:00 до 18:30 год.;
 • для дитячого населення – вул. Грушевського, 11, каб. № 206 з 8:30 до 12:00 год., з 12:20 до 13:30 год., з 14:00 до 19:30 год.

З метою індивідуального захисту та попередження розвитку важких  ускладнень рекомендовано у передепідемічному періоді проводити щеплення проти грипу (починаючи з вересня). Особливо слід звернути увагу нащеплення осіб, які належать до груп ризику (контактують з великою кількістю населення). Витрата коштів на профілактичні заходи збереже Ваше здоров'я, здоров'я Ваших рідних та членів трудового колективу.


Читайте також

Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 90 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Підписатись