Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

в Центральній міській лікарні м.Рівне презентували оновлене офтальмологічне відділення

Відремонтовані палати, сучасні санвузли та нове обладнання - 26.10.2016 року в Центральній міській лікарні м. Рівне презентували оновлене офтальмологічне відділення. Капітальний ремонт там тривав майже два роки і витратили на нього більше двох мільйонів гривень. 
З нагоди відкриття працівники відділення отриммали від міської влади подарунок: два спеціалізовані набори лінз, загальна вартість яких 160 тис.грн.

Читайте також

Наш синьо-жовтий стяг є символом незламності, свободи та єдності українського народу. Він об'єднує нас у боротьбі, додає сил у випробуваннях та на..
Кожен новонароджений – це майбутнє України, яке ми бережемо й захищаємо. І особливо приємно, що ці діти з’явилися на світ саме в такі свят..
Наразі у кількох регіонах України спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. Аби вберегтись від недуги, варто дотримуватись всіх протиепіде..
Підписатись