Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Відновлення через творчість: у КНП «Міська лікарня #2» РМР провели арттерапію

У КНП «Міська лікарня #2» РМР 23 травня провели арттерапію, під час якої учасники разом з психологинею Наталією Куцюк створювали картини. 
Такі заняття відбуваються в межах психологічної реабілітації пацієнтів медичного закладу.

Арттерапія – це форма психотерапії, в якій використовуються мистецькі матеріали і творчі процеси для сприяння самовираженню та підтримки психічного здоров’я. Арттерапевт сприяє процесу самовираження та допомагає зрозуміти свої емоції і знайти способи їх подолання.

Арттерапію використовують у психологічній реабілітації в різних сферах:

•    Травматичні події та ПТСР (посттравматичний стресовий розлад);
•    Психічні розлади;
•    Залежності;
•    Розвиток психічного здоров‘я особистості.

Метою занять із арттерапії є підтримка кожного на шляху відновлення за допомогою малювання і творчого підходу!


Читайте також

До Рівненської міської територіальної громади надійшла партія антирабічної вакцини проти сказу. Зокрема, у КНП «Центральна міська лікарня»..
Сьогодні, 6 червня, у світі відзначають день трансплантології, який покликаний привернути увагу до самовідданого рішення – подарувати надію інши..
У КНП «Центральна міська лікарня» РМР з 05 червня прийом пацієнтів на лабораторні дослідження за направленням від сімейного лікаря або лік..
Підписатись