Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нехай 2022 буде безпечним! Вакцинуйтесь!

У новому році не гайте з вакцинацією проти COVID-19. Центри та пункти щеплень у Рівному вже працюють, відповідно до графіку.

 

• Якщо ви або ваші близькі ще не отримали жодного щеплення, сплануйте похід до центру або пункту вакцинації у найближчі дні. 

• Якщо підійшов час другої дози - не відкладайте щеплення, адже тільки повний курс вакцинації надає максимальний захист від COVID-19. 

• Якщо ж ви медпрацівник або співробітник інтернатного закладу та вакцинувались 6 місяців тому або більше, вам час робити бустерну дозу - зверніться по неї до найближчого пункту або центру вакцинації.

 


Читайте також

Вишиванка – одяг вільних людей, символ самоідентифікації, носій культури і історії української нації. Не дивно, що День вишиванки, який виник у..
Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця): - поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне - поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне Ст..
У 2022 році КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради підписала договір з Національною службою здоров'я України за 14 пакетами послуг. ..
Підписатись