Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

22 вересня 2021 Центр вакцинації проти COVID-19, що розгорнуто на базі Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру, не буде працювати!

Однак, медики проводитимуть щеплення в тимчасовому мобільному пункті вакцинації проти COVID-19 який працюватиме завтра поруч Драмтеатру з 9:00 до 17:00 год. 

Отож, якщо Ви спланували своє щеплення саме в центрі міста, про те, не хочете звертатись до закладу охорони здоров’я Ви можете підходити до нашого мобільного пункту щеплення (до речі, в ньому буде тепленько) та провести захист від особливо небезпечної інфекції (COVID-19) шляхом імунізації.

В попередній публікації ми анонсували про доступні місця вакцинації проти COVID-19 у Рівному. Рекомендуємо обрати найближчу та найдоступнішу для себе локацію та провести щеплення!


Читайте також

Уже від завтра провести захист від COVID-19 можна і в КНП "Міська дитяча лікарня" РМР де створено черговий пункт щеплення у Рівному проти коронавірусн..
Відповідний проєкт наказу Міністерством охорони здоров‘я України винесено на громадське обговорення: http://surl.li/aqxre До Переліку професій..
КНП «Міська лікарня № 2» РМР поповнилася ще одним фахівцем. До штату лікувального закладу приєднався досвідчений лікар-нефролог Коробова Н..
Підписатись