Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

10.09.2021 тимчасовий мобільний пункт вакцинації проти COVID-19, що працює у спальних районах міста, щеплюватиме рівнян в центрі Рівного.

Рівняни, ми маємо хороші новини! Враховуючи, що наш Центр вакцинації проти COVID-19 на базі Драмтеатру 10.09.2021 не буде працювати, ми вирішили розмістити наш тимчасовий мобільний пункт вакцинації проти COVID-19 поруч театру!

Отже, усі хто планує щеплення на п‘ятницю (10.09.2021) в центрі міста, на жаль, Ви не зможете провести це щеплення в Драмтеатрі, однак, це можна буде зробити поруч театру на свіжому повітрі! Мобільний тимчасовий центр вакцинації буде розгорнутим з 9:00 до 17:00 за адресою: Театральна площа, 1, м. Рівне.

Усі бажаючі, без попереднього запису та реєстрації, можуть підійти до нашого мобільного вакцинального пункту з паспортом та обравши на власний вибір вакцину (AstraZeneca, Pfizer чи CoronaVac) провести щеплення проти особливо-небезпечної недуги COVID-19. 

Нагадаємо, що тимчасовий мобільний пункт вакцинації 08.09. та 09.09.2021 працює поруч ЗОШ # 23, що по вулиці Вербова, 42 м. Рівне та провести щеплення у ньому можуть усі охочі віком від 18 років з 14:00 до 20:00.

Окрім того, щеплення проти коронавірусної інфекції можна зробити і в інших пунктах щеплень та Центрах вакцинації проти COVID-19 Рівного. Їх місця локації доступні натиснувши тут!

 


Читайте також

Від сьгодні у Рівненській територіальній громаді розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету. Жителі можуть підтримати три малі та три вел..
Для мешканців мікрорайону Північний вакцинація проти COVID-19 стане ще доступнішою! Адже від завтра розпочинає роботу ще один тимчасовий пункт вакцин..

АКТУАЛЬНІ КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ РЕЄСТРАТУР ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ"Я РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТАНОМ НА 01.09.2021

 

Підписатись