Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Ускладнення погодних умов вимагають бути готовими до виникнення непередбачуваних ситуацій!

15 січня 2021р. заступником міського голови Рівного з питань медицини та соціального захисту Юрієм Поліщуком, спеціалістами управління охорони здоров’я міста на чолі з начальником управління Віктором Іськівим, була здійснена перевірка підпорядкованих управлінню лікувальних закладів із стаціонарними відділеннями міста Рівного. Зокрема, з  питань готовності до роботи автономних джерел живлення (генераторів) та кисневих станцій, на період можливого ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря. 

Відповідальні особи здійснили запуски генераторів - всі установки знаходяться в робочому стані, паливно-мастильними матеріалами забезпечені. Кисневі станції працюють в безперервному режимі. Станом на сьогодні, пацієнти забезпечені медичним киснем.

 


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 87 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської облас..
Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за кошти місцевого бджету загальною вартіст..
Підписатись