Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Центральна міська лікарня Рівного провела підсумки роботи закладу у минулому році.

Минулого тижня Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради провела підсумки роботи закладу у минулому 2019 році. Детальний аналіз роботи закладу, окрім колективу, оцінював начальник управління охорони здоров*я виконавчого комітету РІвненської міської ради Віктор Іськів, який був присутнім на робочій нараді.

Звітував перед колективом закладу головний лікар Кучерук Є.Ф. який акцентував увагу на показниках роботи міського травмпункту, хірургічній активністі поліклінічних спеціалістів, основних показниках роботи хірургічної служби в порівнянні з минулим роком. Адже в минулому році кількість пролікованих хірургічних хворих збільшилась на 236 осіб (12299 - 2018 р, 12535 хворих у 2019 році), відповідно зросла і хірургічна активність закладу до 70,4% проти - 68,8% у 2018р. Проте зменшився термін післяопераційного перебування у лікарні з 9,3 у 2018р. до 9,0 у 2019 р. завдяки відсутності післяопераційних ускладнень). Післяопераційна летальність у зітному періоді у закладі охорони здоров*я склала – 1,1% у 2019 р. проти 1,2% у 2018р.

Щодо діяльності терапевтичної служби закладу, то було відмічено, що надавалась не тільки невідкладна допомога, а також симптоматичне лікування пацієнтів у термінальних стадіях при онкологічній патології, в термінальних і малокурабельних станах при декомпенсації всіх систем організму, що і вплинуло на показники летальності. Загалом, на терапевтичних ліжках КНП "Центральна міська лікарня" РМР проліковано 54,3% усіх пацієнтів лікарні.

Детально обговорювались і питання діяльності усіх служб лікарні, фінансування потреб у 2019 році, аналізувались складні моменти та розглядались перспективні напрямки роботи у 2020 році.


Читайте також

Станом на 8:00 годину 07.09.2020 на лікуванні у міських закладах охорони здоров"я Рівного перебуває 709 рівнян хворих на коронавірусну інфекцію, із як..
Цьогоріч рівняни голосують за проекти виключно в електронній формі. Крім вже звичних шляхів голосування, таких як комп'ютер, планшет чи телефон, ..
Відзнаки "За заслуги перед містом" ІІ ступеня отримали: - Королюк Лілія Євгеніївна – заступник головного лікаря з медичної частини; - Максимчук..
Підписатись