Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування.

Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування. За таку пропозицію проголосували члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Рівнеради, яку очолює Юрій Осіпчук.

“Отримавши кошти, родини зможуть самостійно на власний розсуд придбати слухові апарати,”- зазначив начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів. У Рівному є 37 таких родин.

Надати право власності на земельну ділянку під приміщенням, де облаштують реабілітаційний центр для учасників АТО. З таким проханням до членів комісії звернулися представники міської Спілки учасників АТО. Приміщення має площу 300 квадратних метрів, знаходиться по вулиці Гайдамацька. Тут буде 12-ть двомісних кімнат, спортзал, басейн для успішної реабілітації бійців.

Двадцять п’ять тисяч грн. допомоги запропоновано виділити рівнянці, котра проживає по вулиці Гагаріна. Її помешкання знищив вогонь, а на вихованні у жінки син з інвалідністю. Сім’я зазнала 484 тис. грн. матеріальних збитків.

Зрештою, ці питання остаточно вирішать міські депутати на сесії Рівнеради.


Читайте також

На вебсайті НСЗУ розміщено 26 оголошень про укладення договорів про медичне обслуговування населення. Прийом пропозицій буде тривати до 18:00 28 лютог..
Інформація МОЗ України У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням у Китаї захворювання, викликаного коронав..
Підписатись