Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Прості доступні речі, але вкрай необхідні, що допомагають вберегтися від розповсюдження грипу та ГРВІ

Про це йде мова на нараді з головними лікарями, медперсоналом лікувально – профілактичних закладів Рівного, а також директорами шкіл міста. Нарада триває на базі ЦПМСД “Центральний” м. Рівного.

Звести до мінімуму велелюдні скупчення дітей та дорослих, у приміщеннях проводити максимально вологе прибирання тощо. На цьому наголошує заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

У нараді щодо ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ беруть участь начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів, начальник Управління освіти міста Василь Харковець.


Читайте також

Станом на 8:00 годину 07.09.2020 на лікуванні у міських закладах охорони здоров"я Рівного перебуває 709 рівнян хворих на коронавірусну інфекцію, із як..
Відзнаки "За заслуги перед містом" ІІ ступеня отримали: - Королюк Лілія Євгеніївна – заступник головного лікаря з медичної частини; - Максимчук..
Цьогоріч рівняни голосують за проекти виключно в електронній формі. Крім вже звичних шляхів голосування, таких як комп'ютер, планшет чи телефон, ..
Підписатись