Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Прості доступні речі, але вкрай необхідні, що допомагають вберегтися від розповсюдження грипу та ГРВІ

Про це йде мова на нараді з головними лікарями, медперсоналом лікувально – профілактичних закладів Рівного, а також директорами шкіл міста. Нарада триває на базі ЦПМСД “Центральний” м. Рівного.

Звести до мінімуму велелюдні скупчення дітей та дорослих, у приміщеннях проводити максимально вологе прибирання тощо. На цьому наголошує заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

У нараді щодо ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ беруть участь начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів, начальник Управління освіти міста Василь Харковець.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 83 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Інформація МОЗ України Станом на 29 січня 2020 року у світі зареєстровано 6 057 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV, ..
Про це йде мова на нараді з головними лікарями, медперсоналом лікувально – профілактичних закладів Рівного, а також директорами шкіл міста. Нара..
Підписатись