Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пресслужба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що в державі зареєстровано вже третій випадок захворювання на дифтерію.

Захиститися від цієї недуги можна завдяки вакцинації дітей і ревакцинації дорослих.

”Вакцина як для дітей, так і дорослих – безкоштовна. Вона є в наявності у всіх Центрах ПМСД Рівного", - розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів. Він закликає щепити дітей вакциною проти кашлюка, дифтерії та правця (АКДП).

У разі захворювання на дифтерію необхідно ввести антитоксичну протидифтерійну сироватку (ПДС). Вона нейтралізує дію дифтерійного токсину. Такої сироватки в області є вісім доз, зазначила головний спеціаліст Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Людмила Яценя.


Читайте також

Спостерігається зниження захворюваності на ішемічну хворобу серця (ІХС) та інфаркт міокарда. Про це начальник Управління охорони здоров’я м.Рівн..
Захиститися від цієї недуги можна завдяки вакцинації дітей і ревакцинації дорослих. ”Вакцина як для дітей, так і дорослих – безкоштовна. В..
Лікарі КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР ще з минулого тижня розпочали проводити ряд лекцій на тему дифтерії та її профілактики для працівників дошкільно-шкі..
Підписатись