Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пресслужба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що в державі зареєстровано вже третій випадок захворювання на дифтерію.

Захиститися від цієї недуги можна завдяки вакцинації дітей і ревакцинації дорослих.

”Вакцина як для дітей, так і дорослих – безкоштовна. Вона є в наявності у всіх Центрах ПМСД Рівного", - розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів. Він закликає щепити дітей вакциною проти кашлюка, дифтерії та правця (АКДП).

У разі захворювання на дифтерію необхідно ввести антитоксичну протидифтерійну сироватку (ПДС). Вона нейтралізує дію дифтерійного токсину. Такої сироватки в області є вісім доз, зазначила головний спеціаліст Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Людмила Яценя.


Читайте також

КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
Рівненська область входить в п"ятірку регіонів України у яких кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію становить більше однієї тисячі ви..
У місті Рівному сімейна медицина почала розвиватись ще з 2005 року. В одному із амбулаторно-поліклінічних закладів (поліклініка № 3) було створено пер..
Підписатись