Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Рівненщина отримала сироватку проти дифтерії!

Згідно розподілу Міністерства охорони здоров'я України Рівненська область отримала 8 флаконів дифтерійного антитоксину на випадок лікування дифтерії.

За інформацією Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації, дифтерійний антитоксин знаходиться на базі КП «Рівненської обласної клінічної лікарні» РОР та не буде розподілятись між закладами охорони здоров‘я області. Видаватиметься антитоксин медичним закладам при необхідності (підозрі захворювання на дифтерію).

Дифтерія - небезпечна інфекція, яка загрожує смертельними наслідками та важкими ускладненнями. Єдиний надійний захист від хвороби - вакцинація. Згідно Календаря профілактичних щеплень, діти мають отримати щеплення у віці 2, 4, 6, 18 місяців, 6 і 16 років. Дорослі мають ревакцинуватись кожні 10 років, починаючи з 26 років. 

Для проведення імунопрофілактики проти дифтерії необхідно звернутись до лікаря з яким заключили декларацію. Після відповідного огляду та відсутності протипоказів лікуючий лікар скерує на проведення щеплень.

Щеплення, які входять до Календаря профілактичних щеплень, в закладах охорони здоров‘я міста Рівного є безкоштовними.

Читайте також

Згідно розподілу Міністерства охорони здоров'я України Рівненська область отримала 8 флаконів дифтерійного антитоксину на випадок лікування дифтер..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 80 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали деклара..
Вже майже місяць в КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР функціонує Колл-центр. Це перший подібний сервіс, який створений серед міських закладів охорони здоров"я..
Підписатись