Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Перший колл-центр у міському закладі охорони здоров"я Рівного

Створення комфортних умов для перебування пацієнта, он-лайн запис до лікаря, сучасна кімната здорової дитини, інформаційні монітори, куллери з водою та ще і колл-центр - і це все можливо у комунальних закладах охорони здоров"я!

З 12 серпня 2019 р. розпочинає роботу перший колл-центр, що створено на базі комунального некомерційного підприємства "Центру ПМСД "Ювілейний" Рівненської міської ради.

"Підвищення якості медичних послуг та покращення сервісу мають стати одними з основних результатів роботи нашого медичного закладу в ході впровадження USAID/UKaid Проект "Підтримка реформи охорони здоров'я"" - зазначає головний лікар закладу Вікторія Покоєвчук.

В колл-центрі пацієнти можуть отримати інформацію про:
✔ Графік роботи лікарів;
✔ Графік роботи амбулаторій та лікарів у вихідні та святкові дні;
✔ Адреси та номери телефонів амбулаторій КНП ЦПМСД "Ювілейний" РМР;
✔ Мобільні телефони лікарів ЗПСЛ, педіатрів, терапевтів.
✔ Перелік документів для отримання довідок (в т.ч. лікарського свідоцтва про смерть);
✔ Профілактичні огляди;
✔ Інформація щодо часу та номери кабінетів лабораторних обстежень в амбулаторіях закладу (вул. Макарова 3, вул. Пересопницька 168, вул. О.Олеся 13, вул. Тиннівська 50б);
✔ Інформація щодо наявності вакцини, графік роботи та номери кабінетів профілактичних щеплень для дорослих та дітей;
✔ Перелік аптечних закладів, що беруть участь в програмі "Доступні ліки" в м. Рівне (повне або часткове відшкодування вартості лікарських засобів для хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму).

Контакти колл-центру: (066)7188918, 64-10-00

Графік роботи: щоденно з 10:00 до 22:00 год. і без вихідних!


Читайте також

Науковці з Польщі (Польське кардіологічне товариство), Києва (Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова) та Рівненщини обмін..
“Проголосував за створення інсультного центру сам та закликаю це зробити усіх”. Начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор..
Кожен рівнянин віком від 18 років може проголосувати за 3 великі та 3 малі проекти. Цьогоріч на конкурсі проектів зареєстровано 4 проекти, що стосують..
Підписатись