Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Більше 194 тисяч осіб заключили декларацію на медичне обслуговування з лікарями первинного рівня надання медичної допомоги в Центрах ПМСД Рівного

Більше 194 тисяч осіб заключили декларацію на медичне обслуговування з лікарями первинного рівня надання медичної допомоги в Центрах ПМСД Рівного. Серед цієї кількості осіб не лише рівняни а і мешканці наближених територіально до міста районів та і інших областей.

Нагадаємо нашим пацієнтам які ж лабораторні та діагностичні обстеження можна отримати безкоштовно на первинному рівні надання медичної допомоги в ЦПМСД Рівного підписавши декларацію:
✅ Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.
✅ Загальний аналіз сечі.
✅ Глюкоза крові.
✅ Загальний холестерин.
✅ Вимірювання артеріального тиску.
✅ Електрокардіограма.
✅ Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.
✅ Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Так, терапевти, педіатри та сімейні лікарі з моменту підписання з пацієнтом декларації спостерігають за станом вашого здоров’я (чи станом здоров’я вашої дитини), ставлять діагнози та лікують найбільш поширені хвороби, травми, отруєння, патологічні, фізіологічні (під час вагітності) стани. Так само терапевти, педіатри та сімейні лікарі ведуть пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами. За потреби ваш лікар видає направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги – лора, ендокринолога, хірурга тощо – або ж консультується з ним щодо вашого лікування.

Важливою є роль вашого лікаря і у запобіганні хвороб. Ваш лікар вчасно виявить ризики для здоров’я. Він проконсультує, як поступово звільнитись від пагубних звичок, де знайти додаткову допомогу і перейти на здоровий спосіб життя.

Ваш лікар також видасть потрібну довідку, листок непрацездатності, направлення для проходження медико-соціальної експертизи та без підписаної декларації з лікарем не можливо отримати безоплатні чи з частковою оплатою ліки по програмі "Доступні ліки".


Читайте також

Від недавна у Рівному декларацію про медичне обслуговування можна підписати і з лікарями Комунального некомерційного підприємства "Міської лікарні № 2..
Підписатись