Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Рівненські центри ПМСД розпочнуть запис до лікаря "первинки" через Інтернет-мережу в новій МІС

28.02.2019 року о 10:00 год. на базі комунального некомерційного підприємства "Центру ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради, що по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне (ІІ-й поверх, актова зала) відбудеться зустріч з представниками медичної інформаційної системи Helsi, яка впроваджується в закладах охорони здоров′я міста Рівного первинного рівня надання медичної допомоги, та відбудеться офіційне відкриття електронного запису пацієнтів до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного.    

Представники МІС Helsi проведуть презентацію по роботі в медичній інформаційній системі та розкажуть про всі тонкощі електронного запису пацієнта до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги.

         Запрошуємо представників ЗМІ долучитись до заходу!


Читайте також

Відповідно до п.8 Порядку утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги &..
Інформація МОЗ України Фармвиробники можуть ознайомитися з рівнем граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за цією урядовою програмою. Онов..
Червень – липень – пора цвітіння екзотичної рослини – борщівника. Його краса та висота впадають у вічі багатьом. В Україні трапляють..
Підписатись