Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

26 грудня 2018 року при управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою м.Рівне, вул. Драгоманова, 7 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради.
На розгляд постійно діючої конкурсної комісії було подано дві конкурсні пропозиції від Муравської Світлани Іванівни, виконуючої обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради та Сулімовського Сергія Івановича, лікаря-акушер-гінеколога комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради.
За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди конкурсна комісія, шляхом поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради Муравську Світлану Іванівну.
Відповідно до п.38 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017№1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок), конкурсна комісія 27 грудня 2018 року внесла відповідне подання начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради з рекомендацією призначити переможця конкурсу, шляхом укладення контракту, на посаду головного лікаря вищезгаданого закладу охорони здоров’я.
Пунктом 38 Порядку передбачено, що рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання.
 
Протокол № 2   Протокол № 3 
 
Засідання конкурсної комісії управління охорони здоров"я від 26.12.2018 
 
фото схематичне

Читайте також

Інформація МОЗ України Трансформація системи охорони здоров’я - це перехід від старої системи, спрямованої на утримання медзакладів і оплати лі..
Рівень захворюваності на кір тримається на високих показниках. Рівненська область по кількість захворівших на кір є лідером серед всіх областей Україн..
Інформація МОЗ України 11 червня в Рівному відбудеться публічна консультація для лікарів, керівників медичних закладів і управлінців у сфері охорони з..
Підписатись