Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Лист НСЗУ щодо подання заяв про внесення змін до інформації, що міститься в елетронній системі охорони здоров"я

Національна служба здоров"я України своїм листом від 02.11.2018 № 994-18 "Щодо подання заяви про внесення змін до інформації, що міститься в електронній системі охорони здоров"я" надала рекомендовану форму заяви для припинення декларації про вибір лікаря, що надає первинну медичну допомогу, та зміну даних про метод автентифікації пацєнта (номер телефону), а також перелік документів - додатків до заяви.

"Заява та додатки до неї подаються закладом охорони здоров"я або пацієнтом (його законним представником) до НСЗУ шляхом надсилання листа одним із засобів (на вибір): 

  1. на електронну адресу НСЗУ із накладеним ЕЦП уповноваженої особи закладу охорони здоров"я або пацієнта;
  2. в паперовій формі на адресу НСЗУ. При цьому заява має бути заповнена в електроному вигляді, роздрукована та підписана власноручним підписом заявника" - йдеться у листі.

​У разі виникнення запитань щодо подання заяви та додатків до неї, НСЗУ рекомендує звертатись до контактного центру НСЗУ за номером телефону 1677.


Читайте також

Національна служба здоров"я України своїм листом від 02.11.2018 № 994-18 "Щодо подання заяви про внесення змін до інформації, що міститься в електронн..
Вчора, 25.11.2018 року, до міського травмпункту, що по вул. М.Карнаухова, 25-а, м. Рівного (на базі КНП "Центральної міської лікарні" РМР) звернулось ..
Згідно даних ДУ "Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України" за жовтень 2018 року у м. Рівному зареєстровано 3367 випадків захворювань на..
Підписатись