Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Лист НСЗУ щодо подання заяв про внесення змін до інформації, що міститься в елетронній системі охорони здоров"я

Національна служба здоров"я України своїм листом від 02.11.2018 № 994-18 "Щодо подання заяви про внесення змін до інформації, що міститься в електронній системі охорони здоров"я" надала рекомендовану форму заяви для припинення декларації про вибір лікаря, що надає первинну медичну допомогу, та зміну даних про метод автентифікації пацєнта (номер телефону), а також перелік документів - додатків до заяви.

"Заява та додатки до неї подаються закладом охорони здоров"я або пацієнтом (його законним представником) до НСЗУ шляхом надсилання листа одним із засобів (на вибір): 

  1. на електронну адресу НСЗУ із накладеним ЕЦП уповноваженої особи закладу охорони здоров"я або пацієнта;
  2. в паперовій формі на адресу НСЗУ. При цьому заява має бути заповнена в електроному вигляді, роздрукована та підписана власноручним підписом заявника" - йдеться у листі.

​У разі виникнення запитань щодо подання заяви та додатків до неї, НСЗУ рекомендує звертатись до контактного центру НСЗУ за номером телефону 1677.


Читайте також

З 1 квітня 2019 року Національна служба здоров'я адмініструє урядову програму реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки». Програ..
Інформація з сайту МОЗ України План дій боротьби з інсультом у Європі на 2018–2030 роки – ESAP (European Stroke Action Plan) – під..
Сьогоднішня дата є Міжнародним днем медичної сестри. Благородна і працьовита професія гідна поваги. Медсестра – це скоріше покликання. Покликанн..
Підписатись