Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

12 квітня своє 65-річчя відзначає директор КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олег Михайлович Шрам!

12 квітня своє 65-річчя відзначає директор КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олег Михайлович Шрам!

Олег Михайлович присвятив турботі про здоровʼя людей майже 40 років. За роки роботи у сфері медицини Рівного його знають як відмінного фахівця, талановитого лікаря та висококласного керівника.

Відданість Олега Михайловича обраній справі, багаторічний досвід, глибокі знання завжди поєднуються із щирим співчуттям, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я кожного пацієнта. Притаманні йому високий професіоналізм та ініціативність є свідченнями справжньої майстерності, наполегливої праці та систематичного самовдосконалення фахового рівня!

Колектив Управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради вітає Вас, Олеже Михайловичу, з Днем народження і висловлює Вам щиру подяку за щоденну і таку нелегку роботу.

У цей знаменний день від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, довгих років плідного і активного життя та нехай всі Ваші гарні справи повертаються до Вас сторицею!

Перемоги та мирного неба!


Читайте також

Не для всіх час цвітіння рослин — це найкраща пора року. Особливо неприємна вона для людей, які страждають на сезонні алергії. Навесні та влітку..
В Україні діє програма реімбурсації «Доступні ліки» для зменшення фінансового навантаження на пацієнтів та збільшення доступності ліків. З..
Традиційні святкові застілля можуть позначитися на нашому самопочутті і на зовнішньому вигляді. Дискомфорт і важкість у шлунку, додаткові сантиметри н..
Підписатись