Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Рівному в рамках інформаційно-розʼяснювального заходу «Операція-вакцинація» будуть щеплювати громадян!

З 17 до 30 березня 2025 року у місті Рівне, на території ТРЦ «Екватор» (зокрема, на території парковки біля торгового центру за адресою вул. Кулика і Гудачека, 23) фахівцями ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» заплановано проведення заходу «Операція – вакцинація». У рамках заходу передбачено:

•    вакцинацію населення, консультації лікарів-епідеміологів;
•    розповсюдження друкованих інформаційно-освітніх матеріалів;
•    проведення вікторини для дітей;
•    проведення квесту для батьків та дітей.

У рамках активностей планують виїзд вакцинального автобуса та роботу мобільної вакцинальної бригади.

Важливо! Фахівці ДУ «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» забезпечать збереження конфіденційності під час роботи з населенням.

У разі виникнення повітряної тривоги захід буде припинено, а учасників сповіщено про повітряну тривогу та необхідність пройти до найближчого укриття.


Читайте також

Нещодавно у Рівному відбувся регіональний форум «Реабілітаційна допомога в рамках Програми медичних гарантій», організований Національною ..
Нагадаємо, що 3 серпня, з 12 до 14 год, у парку Молоді фахівці КНП «Пологовий будинок» РМР будуть проводити захід, присвячений Всесвітньом..
Не пропустіть можливість перевіритися на гепатити «В» та «С» та отримати відповіді на питання про ці захворювання від лікарів-..
Підписатись