7 лютого 2020р. в КНП «Центральна міська лікарня» РМР пройшла міжобласна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів–отоларингологів: «Сучасні технології діагностики та лікування в отоларингології».
Організаторами конференції став Центр мікроендоскопічної хірургії лор-органів Центральної міської лікарні м. Рівного на чолі із завідувачем Соколовським В.В.
Конференція об’єднала спеціалістів із Тернопільської, Житомирської, Волинської, Львівської, та інших областей України, загалом близько 140 осіб. Захід відвідали і заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська та начальник управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому Віктор Іськів.
З доповіддю «Хірургічна анатомія скроневої кістки» виступив відомий для медичної спільноти спеціаліст проф. Яшан О.І. (завідувач кафедри отоларингології та офтальмології ДВНЗ «Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України»). Професор представив до уваги також і матеріал про «Діагностичні, терапевтичні та хірургічні підходи у реабілітації хворих на хронічний гнійний середній отит», а ще присутні переглянули відеотрансляцію сануючих та слуховідновлюючих операцій та середньому вусі за участю О. Яшана.
Із сучасними підходами до діагностики та лікування тонзилогенних флегмон шиї в умовах багатопрофільного стаціонару познайомив доцент кафедри отоларингології НМУ ім. О.О. Богомольця Дідковський В.Л.
Учасники конференції мали можливість обговорити проблеми отосклерозу: діагностика, лікування та результати, з доцентом Київського НДІ отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка Нечипоренком П.В. С
Про сучасні підходи до діагностики та лікування хронічних риносинуситів розповів лікар-отоларинголог КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня» №2, к.м.н. Хоружий І.В.
Та завершальним етапом конференції, для уваги слухачів, був матеріал «Хірургічні аспекти лікування» патології основної пазухи від лікаря-отоларинголога Центру мікроендоскопічної хірургії ЛОР–органів КНП «Центральна міська лікарня» РМР Тимощука О.Б.
Програма конференції була цікавою та насиченою, вражав високий професіоналізм лекторів і водночас доступність для сприйняття матеріалів. Дружня тепла атмосфера сприяла спілкуванню та обговоренню професійних аспектів (що і виражалась у чималій кількості запитань-відповідей до доповідачів) та і мотивованість слухачів на підвищення свого рівня знань відігравала беззаперечну важливу роль у цій взаємодії.