Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

До Всесвітнього дня здоров'я медичним персоналом поліклініки «Північна» Рівненської міської ради було проведено вимірювання артеріального тиску та цукру крові

До Всесвітнього дня здоров'я 07.04.2016р. медичним персоналом поліклініки «Північна» Рівненської міської ради було проведено вимірювання артеріального тиску 344 особам. У 49 чол. був виявлений підвищений АТ, що склало 14,2%. Із них у 14 чол. підвищений АТ був виявлений вперше, що склало 28,6% від всієї кількості осіб з підвищеним АТ. Дані заходи проводились як в самій поліклініці "Північній" та і за межами: в ТЦ Чайка, відділеннях приватбанку по вул.Шухевича та Кн.Романа.
Також, медсестрами поліклініки «Північна» проведено вимірювання рівня цукру у крові у 75 чол., із них у 14 чол. виявлений підвищений рівень цукру. 
Лікарями та медсестрами поліклініки було проведено санітарно-освітню роботу серед населення, спрямовану на пропаганду та формування здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок, а також інформування населення щодо необхідності регулярного проходження профілактичних оглядів.

Читайте також

Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Підписатись