Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням розширюють.

Відповідний проєкт наказу Міністерством охорони здоров‘я України винесено на громадське обговорення: http://surl.li/aqxre

 

До Переліку професій, які підлягають обов‘язковій вакцинації, запропоновано додати працівників:

♦Органів місцевого самоврядування;

♦Закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності; 

♦Комунальних підприємств, установ та організацій.

 

Нагадаємо, що в Україні в жовтні 2021 затверджено (наказ МОЗ України 04.10.2021 № 215) Перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19 та уже з 8 листопада невакцинованих осіб, які не отримали принаймні одного щеплення та не мають протипоказів до вакцинації, відсторонюють від роботи без збереження заробітної плати.

 

Аби запобігти ймовірному відстороненню працівників вищевказаних установ та організацій від виконання функціональних обов′язків у зв′язку із несвоєчасним щепленням проти особливо-небезпечної інфекції COVID-19, що може призвести до дефіциту кадрів та «колапсу» із забезпеченням критично важливих сфер життєдіяльності, варто уже зараз спланувати щеплення проти COVID-19.

 

На сьогодні у Рівному достатньо пунктів та центрів вакцинації проти COVID-19, окремі з яких працюють без вихідних. Перелік місць вакцинації де працюють міські бригади з вакцинації доступний за посиланням: http://www.medrivne.com.ua/ua/news/1/category/21/view/767

 


Читайте також

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Як ми уже анонсували попередньо, при закладах охорони здоров'я Рівненської міської ради комунальної форми власності, що надають медичну допомогу в..
Комбіновані схеми вакцинації від COVID-19 наступні: ♦ 1-ша доза CoronaVac + 2-га AstraZeneca, Pfizer чи Moderna ♦ 1-ша доза AstraZeneca + ..
Підписатись