Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Завдяки урядовій програмі реімбурсації «Доступні ліки» пацієнти з окремими захворюваннями отримують лікарські засоби безоплатно або з невеликою доплатою.

За даними дашбордів НСЗУ Національна служба здоров'я України, у програмі «Доступні ліки» беруть участь понад 30 аптечних закладів, що функціонують у Рівненській міській територіальній громаді. На сьогодні у громаді зареєстровано 167 місць відпуску лікарських засобів за е-рецептом по «доступних ліках».

З метою підвищення доступності ліків та зниження економічного навантаження на пацієнта, закликаємо аптечні заклади м. Рівного та смт Квасилів до участі в національній програмі «Доступні ліки». Для отримання відшкодування вартості лікарських засобів аптеки, незалежно від форми власності та підпорядкування, повинні подати заяви про укладення договору до Національної служби здоровʼя.


Читайте також

Всесвітній тиждень серцевого ритму у 2024 році відзначається з 4 до 11 червня. Його метою є сприяння покращенню діагностики, лікування та якості життя..
Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію! В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного..
Заклади охорони здоров‘я Рівненської громади багаті на якісні та кваліфіковані кадри. Після початку повномасштабного вторгнення чимало лікарів т..
Підписатись