Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

 

Відзначення цієї дати мобілізує підтримку громадськості для розв'язання найважливіших питань, що стосуються соціальної інтеграції людей з інвалідністю, сприяє підвищенню обізнаності про проблеми інвалідності й привертає увагу до переваг інклюзивного суспільстваш, доступного для всіх.

 

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, за ініціативи Представництва Всеукраїнської благодійної організації інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини», в КНП «Центр ПМСД «Центральний» РМР відбулося відзначення грамотами Управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради медичних працівників  закладу. 

 

Медики Центру зазначають, що одним з їхніх професійних завдань є пропаганда здорового способу життя, розробка правильної лікувальної та реабілітаційної програми, яка у більшості випадків є індивідуальною. Поєднання знань, надії, бажання та дій завжди приноситиме добрі результати. Тому, інвалідність – це не вирок. Це тільки привід замислитись над життям, переосмислити його цінності і навчитись жити по-новому – із сенсом для себе і користю для суспільства.


Читайте також

Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію! В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного..
Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Нерідко пацієнти звер..
В Україні є перелік обов‘язкових щеплень, які проводять як дітям, так і дорослим. Втім, лікарі рекомендують вакцинуватися від ширшого списку хво..
Підписатись