Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Сьогодні представники Бюро ВООЗ в Україні перебувають з робочим візитом в Центральній міській лікарні Рівного

 
 Сьогодні, 7 травня, з черговим робочим візитом в КНП "Центральна міська лікарня" РМР перебувають представники Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні: біомедичний інженер, консультант, програма WHE Ukraine Дмитро Осін та доктор Israel Gestoso.
 
 
У ході зустрічі обговорюються питання по лікуванню пацієнтів з COVID-19, потреби закладу в медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту, можливості ПЛР-лабораторії, проблеми терапії та киснезабезпечення хворих з коронавірусною інфекцією, проблеми антибіотикорезистентності, тощо. Окрім того, делегацією здійснено інспектування та оцінка загальної ситуації закладу. Представники відвідали «чисті» відділення лікарні та оглянули відділення реанімації де зараз перебувають найважчі «ковідні» хворі. Обговорили особливості перебігу клінічної картини захворювання яка спостерігається на сьогодні та особливості, що відмічались на початку пандемії.
 
Представниками Бюро ВООЗ високо оцінено роботу закладу по боротьбі з пандемією особливо-небезпечної інфекції (COVID-19). Зокрема, відмічено задоволення показниками лікувальних можливостей: найнижчиий показник летальності в Україні від коронавірусної інфекції, професійний рівень лікарів, які працюють з важкими хворими.
 
Окрім того, від Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я до КНП "Центральна міська лікарня" РМР було доставлено кисневу бочку на 5 т., пацієнтський монітор екстра класу (з можливістю вимірювання інвазивного тиску, капнографією) широкого спектру використання при важких кардіохірургічних операціях та найсучасніший апарат штучної вентиляції легень преміум класу.
                                                  
Зауважимо, що КНП "Центральна міська лікарня" РМР уже не вперше зустрічає представників Бюро ВООЗ на базі закладу та має налагоджений досвід співпраці.
 
 
 

Читайте також

Уже найближчими вихідними (05-06.06.2021р.) на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука (в актовому залі..
Станом на 13:30 понад 100 осіб, що зареєструвались в «Дія» чи у сімейного лікаря на щеплення проти коронавірусної інфекції, уже провакцино..
Особам, що записались через додаток «Дія» чи у сімейного лікаря для вакцинації проти коронавірусної хвороби проводитимуть щеплення у Центр..
Підписатись